بیست‌و‌پنجمین نمایشگاه بین‌المللی لوستر در تهران برگزار می‌شود

تاریخ درج : سه شنبه / 21 آذر 1396     /     14:05:51     /      شماره: 309


Want create site? Find Free WordPress Themes and plugins.

عصر اقتصاد: محل دائمی نمایشگاه‌های بین المللی تهران هفته اول دی ماه میزبان نمایشگاهی مملو از نور و زیبائی است و در آن صنعتگران و هنرمندان صد ها شرکت داخلی و خارجی، نوین ترین و جدیدترین تولیدات لوستر و چراغ های تزئینی را به نمایش خواهند گذاشت.

به گزارش روابط عمومی و اطلاع رسانی بیست و پنجمین نمایشگاه بین المللی لوستر ایران؛ این نمایشگاه از ۳ تا ۶ دی ماه و با حضور و مشارکت ۲۲۰ شرکت داخلی و خارجی برگزار می شود.

در بیست و پنجمین نمایشگاه بین المللی لوستر،چراغ های روشنائی و تزئینی ۲۰۱ شرکت داخلی و ۱۹ شرکت خارجی از جمهوری اسلامی ایران و کشورهای ترکیه،چین و تایوان حضور و مشارکت دارند.

این نمایشگاه ترکیبی از روشنائی، نور و زیبائی خواهد بود و در آن انواع لوسترهای سقفی و دیواری، لوسترهای مساجد و زیارتگاهها ، انواع چراغ های تزئینی منزل ، شمعدانی، چراغ های تزئینی شرکت ها ، ادارات و هتل ها ،  چراغ های شهری، چراغ های فضای باز، مجسمه ها و تابلوهای تزئینی و صدها نوع دیگر از لوسترها و چراغ های روشنائی ارائه می شود که چشم هر بیننده ای را خیره خواهد کرد.

در بیست و پنجمین نمایشگاه بین المللی لوستر ایران همچنین صنایع، دستگاهها و تجهیزات مختلف مربوط به این صنعت نیز به نمایش گذاشته خواهد شد.

بیست و پنجمین نمایشگاه بین المللی لوستر،چراغ های روشنائی و تزئینی در فضائی بالغ بر ۲۲ هزار متر مربع و در ۱۲ سالن شرق نمایشگاه بین المللی تهران شامل سالن های ۸،۹،۱۰،۱۱،۱۲، ۱۳ ،۲۷ و سری ۲۵( شامل ۵ سالن) و فضای باز محل دائمی نمایشگاه های بین المللی تهران برپا خواهد شد.

نمایشگاه امسال با استقبال شرکت های داخلی و خارجی مواجه شده است بطوری که در بخش داخلی بیش از ۵ درصد و در بخش خارجی حدود ۳ درصد افزایش صورت گرفته است.

این نمایشگاه، با هدف توسعه و افزایش تولید این صنعت درکشور ، افزایش راندمان تولید، یافتن بازارهای جدید صادراتی ، افزایش صادرات، آشنائی با نوین ترین صنایع و تجهیزات صنعت لوستر سازی جهان، اشتغالزائی و توجه مسئولان به این صنعت برگزار می شود.

در حال حاضر ۴۰۰ کارخانه تولید کننده لوستر و چراغ های روشنائی و تزئینی در کشور فعال هستند که حدود ۴۰ هزار نفر بصورت مستقیم در آنها شاغل هستند و بیش از یکصد هزار نفر هم بصورت غیر مستقیم در این صنعت اشتغال دارند. حدود ۷۰ درصد مواد اولیه تولید لوستر و چراغ های روشنائی و تزئینی کشور از داخل تامین می شود و تولیدات داخلی هم پاسخگوی ۱۰۰ درصد نیاز کشور است.

جمهوری اسلامی ایران در صنعت لوستر و چراغ‌های تزئینی جزو ۵ برند دنیا و در کنار کشورهای ایتالیا، چک، فرانسه و چین قرار دارد و انواع لوستر و چراغ‌های روشنائی و تزئینی تولید کشورمان به کشورهای مختلف آسیای مرکزی و منطقه قفقاز و حتی ایتالیا که یکی از به ‌نام‌های صنعت هنر لوستر جهان است، صادرات می‌شود و سالانه بیش از ۲۶۰ میلیون دلار ارز عاید کشور می کند.

کیفیت لوسترهای تولیدی ایران که گردش مالی سالانه آن بیش از ۴۰۰ میلیارد تومان است، کاملا با لوسترهای آلمان و فرانسه رقابت می‌کند و تنوع تولید لوستر کشور نسبت به گذشته خیلی رشد کرده است و سرمایه گذاری‌های بسیاری هم در این بخش صورت گرفته و نوآوری در آن هر روز بیشتر می‌شود و مدل‌های جدیدی تولید و روانه بازار می شود.

بیست و پنجمین نمایشگاه بین المللی لوستر ایران از ۳ تا ۶ دی ماه به مدت ۴ روز از ساعت ۱۲ تا ۲۰ در محل دائمی نمایشگاه های بین المللی تهران آماده بازدید علاقمندان خواهد بود.

Did you find apk for android? You can find new Free Android Games and apps.